Hotel Dr. Adler Františkovy Lázně

Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 11 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 12 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 13 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 14 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 15 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 16 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 17 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 18 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 19 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 20 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 21 Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně 22

.Lázeňský hotel Dr. Adler nazvaný podle zakladatele lázní, chebského lékaře Dr. Vincenta Bernarda Adlera. Hotel Dr. Adler nabízí léčebné oddělení se všemi službami pod jednou střechou a využívá výhradně místní přírodní léčivé zdroje.


Přátelská a rodinná atmosféra je symbolem lázeňského hotelu Dr. Adler. Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, fénem, županem (za poplatek), připojení k internetu za poplatek (bezplatný internet je v recepci), televizor se satelitními programy, lednici a trezor. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí pokoje. Pokoje Economy Plus disponují výše uvedeným vybavením, jsou menší rozlohy s výhledem do dvora. Pokoje Standard jsou o něco větší než pokoje kategorie Economy Plus a nabízí výhled do lázeňského parku a do Poštovní ulice. Pokoje kategorie Komfort jsou větší a mají většinou balkón s výhledem převážně do lázeňského parku.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-dr-adler@toprague.cz
Adresa: Dr. Pohoreckého 53/18 Františkovy Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Dr. Adler Františkovy Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Krátkodobý pobyt - víkend

délka pobytu: 3 dny
od 3960 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital od neděle

délka pobytu: 5 dny
od 5670 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital

délka pobytu: 4 dny
od 5670 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Týden pro seniory

délka pobytu: 8 dny
od 8890 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relax

délka pobytu: 8 dny
od 10010 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Františkolázeňská léčebná kúra

délka pobytu: 8 dny
od 11970 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Silvestr

délka pobytu: 8 dny
od 14560 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vánoce na týden

délka pobytu: 8 dny
od 14790 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vánoce a Silvestr

délka pobytu: 15 dny
od 28280 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

TOPlist